מחשב שולחני Lenovo Legion T5 30AGB10 90YJ0083YS צבע Eclipse Black
מק"ט: 90YJ0083YS
מחיר: ₪10,389
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 90YJ0083YS |
| סוג מסך | None |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | AMD Ryzen™ 7 9800X3D (8C / 16T, 4.7 / 5.2GHz, 8MB L2 / 96MB L3) |
| נפח הזיכרון | 2x 24GB UDIMM DDR5-5600 |
| חריצי זיכרון פנויים | Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 32GB DDR5-5600 |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, English |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623 codec |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | None |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)|1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (USB 5Gbps |
| קורא כרטיסים | No Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | None |
| מצלמה | None |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | 2.5GbE RTL8125BG |
| ספק כח | 500W 88% |
| סוללה | None |
| צבע | Eclipse Black |
| מידות | 211x 490.4 x 413.5mm |
| משקל | Around 15 kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 integrated in chipset |
סל קניות
0
רוקן סל
