Lenovo Yoga Pro 7 15IPH11 83SN002RIV
מק"ט: 83SN002RIV
מחיר: ₪12,589
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83SN002RIV |
| סוג מסך | "15.3 2.5K WQXGA (2560x1600) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% P3, 100% sRGB, 100% Adobe® RGB, 165Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, G-SYNC®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch, X-Rite®, PureSight Pro, |
| מסך מגע | OGS, 10-point Multi-touch |
| סוג מעבד | Intel Core™ Ultra 9 386H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 32GB Soldered LPDDR5X-8533 |
| חריצי זיכרון פנויים | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 64GB soldered memory, not upgradable |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | SoundWire®, Realtek® ALC3347 codec |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On, 1x USB-A (USB 10Gbps), 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card reader (UHS-II) |
| קורא כרטיסים | SD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | 5.0MP + IR with E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | No Onboard Ethernet |
| ספק כח | 140W USB-C® Slim (3-pin) |
| סוללה | 84Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 347x 242 x 16.7mm |
| משקל | 1.69kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,E-shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
