Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 83F2003TIV
מק"ט: 83F2003TIV
מחיר: ₪8,869
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83F2003TIV |
| סוג מסך | "16 WQXGA (2560x1600) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | AMD Ryzen™ 9 9955HX (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 64MB L3) |
| נפח הזיכרון | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| חריצי זיכרון פנויים | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| מערכת הפעלה | None |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | 24-Zone RGB Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K |
| קורא כרטיסים | microSD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | 5.0MP with E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | 100/1000M (RJ-45) |
| ספק כח | 245W Slim Tip (3-pin) |
| סוללה | 80Wh |
| צבע | Eclipse Black |
| מידות | 364.38x 268.06x21.69-25.95mm |
| משקל | 2.3kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,Camera privacy shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
