Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K100W6IV
מק"ט: 83K100W6IV
מחיר: ₪3,598
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83K100W6IV |
| סוג מסך | 15.3 WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, Touch 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, Touch |
| מסך מגע | On-cell, 10-point Multi-touch |
| סוג מעבד | Intel Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800 |
| חריצי זיכרון פנויים | One memory soldered to systemboard, one DDR5 SODIMM slot, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 24GB (8GB soldered + 16GB SODIMM) DDR5-4800 offering |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Non-backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card reader, 1x Round tip power connector |
| קורא כרטיסים | SD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| תקשורת קווית | No Onboard Ethernet |
| ספק כח | 65W Round Tip (3-pin) |
| סוללה | 60Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 343.4x 239.5x16.9-17.9mm |
| משקל | 1.63kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,Camera privacy shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
