Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K100VPIV
מק"ט: 83K100VPIV
מחיר: ₪2,648
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83K100VPIV |
| סוג מסך | "15.3 WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| מסך מגע | On-cell, 10-point Multi-touch |
| סוג מעבד | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 24GB DDR5-4800 (8GB + 16GB) |
| חריצי זיכרון פנויים | 1 |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 24GB |
| גודל דיסק | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| מערכת הפעלה | None |
| שמע | High Definition (HD) Audio |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Non-backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x HDMI® 1.4, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card reader, 1x Round tip power connector |
| קורא כרטיסים | SD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | None |
| מצלמה | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + Bluetooth® 5.2 |
| תקשורת קווית | None |
| ספק כח | 65W Round Tip (3-pin) |
| סוללה | 60Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 343.4x 239.5x16.9-17.9mm |
| משקל | 1.63 kg |
| אבטחה | Camera privacy shutter,IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
