Lenovo IdeaPad Pro 5 14AGP11 83SG000XIV
מק"ט: 83SG000XIV
מחיר: ₪6,839
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83SG000XIV |
| סוג מסך | "14 2.8K OLED 120Hz |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | AMD Ryzen™ AI 9 465 |
| נפח הזיכרון | 32GB LPDDR5X-8533 |
| חריצי זיכרון פנויים | None |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 32GB |
| גודל דיסק | 1TB SSD |
| כרטיס גרפי | AMD Radeon™ 880M (מובנה) |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro |
| שמע | High Definition Audio |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | USB-A x2, USB-C x2 (USB4), HDMI 2.1, Audio Combo 3.5mm |
| קורא כרטיסים | SD |
| קורא טביעת אצבע | None |
| מצלמה | FHD 1080p + IR עם תריס פרטיות |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4 |
| תקשורת קווית | אין Ethernet |
| ספק כח | 100W USB-C |
| סוללה | 92.5Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 312x 221x15.7 מ"מ |
| משקל | 1.43 ק"ג |
| אבטחה | TPM 2.0, מצלמת IR, תריס פרטיות |
סל קניות
0
רוקן סל
