Lenovo Yoga 7 2-in-1 16ILL10 83JT003UIV
מק"ט: 83JT003UIV
מחיר: ₪6,122
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83JT003UIV |
| סוג מסך | "16 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch |
| מסך מגע | OGM, 10-point Multi-touch |
| סוג מעבד | Intel Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 16GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory |
| חריצי זיכרון פנויים | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 16GB soldered memory, not upgradable |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On, 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| קורא כרטיסים | microSD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | No Onboard Ethernet |
| ספק כח | 65W USB-C® (3-pin) |
| סוללה | 70Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 361x 257 x 15.85 mm |
| משקל | 1.77kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,Camera privacy shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
