Lenovo LOQ 15ARP10E 83S0005RIV
מק"ט: 83S0005RIV
מחיר: ₪4,049
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83S0005RIV |
| סוג מסך | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™ |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| נפח הזיכרון | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| חריצי זיכרון פנויים | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 16GB DDR5-4800 offering |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 3050 6GB GDDR6, Boost Clock 990MHz, TGP 65W |
| סוג מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| מקלדת מוארת | White Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with PD 3.0, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Card reader, 1x Slim tip Power connector |
| קורא כרטיסים | 3-in-1 Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | HD 720p with Privacy Shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| ספק כח | 135W Slim Tip (3-pin) |
| סוללה | 57.5Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 359.2x 236 x 19.9-22.95 mm |
| משקל | Starting at 1.8 kg |
סל קניות
0
רוקן סל
