Lenovo LOQ 15IRX10 83JE011XIV
מק"ט: 83JE011XIV
מחיר: ₪6,889
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83JE011XIV |
| סוג מסך | 15.6" FHD IPS 144Hz |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | Intel Core™ i7-13650HX |
| נפח הזיכרון | 32GB DDR5-4800 (2x16GB) |
| חריצי זיכרון פנויים | 0 (2 תפוסים) |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | עד 32GB |
| גודל דיסק | 1TB SSD |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB |
| מערכת הפעלה | None |
| שמע | High Definition Audio (Realtek® ALC3287) |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | 24-Zone RGB Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | USB-A x3, USB-C x1, HDMI 2.1, RJ-45, Audio Combo 3.5mm, Power |
| קורא כרטיסים | None |
| קורא טביעת אצבע | None |
| מצלמה | 5MP עם E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2 |
| תקשורת קווית | Ethernet RJ-45 (1Gb) |
| ספק כח | 245W |
| סוללה | 80Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 359.86x258.7x21.9-23.9 מ"מ |
| משקל | החל מ-2.4 ק"ג |
| אבטחה | TPM 2.0, E-shutter |
סל קניות
0
רוקן סל
