Lenovo Legion 7 16AGP11 83Q80028IV
מק"ט: 83Q80028IV
מחיר: ₪9,539
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83Q80028IV |
| סוג מסך | "16 WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | AMD Ryzen™ AI 7 450 (8C / 16T, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| נפח הזיכרון | 32GB Soldered LPDDR5X-8533 |
| חריצי זיכרון פנויים | Memory soldered to systemboard, no slots |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 32GB soldered memory, not upgradable |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | 24-Zone RGB Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On, 1x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-140W and DisplayPort™ 2.1, 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jac |
| קורא כרטיסים | SD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | 5.0MP + IR with E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | No Onboard Ethernet |
| ספק כח | 245W Slim Tip (3-pin) |
| סוללה | 84Wh |
| צבע | Glacier White |
| מידות | 361.35x 254.16x15.5-16.9mm |
| משקל | 1.8kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,E-shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
