Lenovo IdeaPad Slim 5 16IPH11 83S6003JIV
מק"ט: 83S6003JIV
מחיר: ₪3,989
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83S6003JIV |
| סוג מסך | "16 WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | Intel Core™ Ultra 5 322, 6C (2P + 4LPE) / 6T, Max Turbo up to 4.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 2x 8GB SODIMM DDR5-5600 |
| חריצי זיכרון פנויים | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| גודל דיסק | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® Graphics |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio |
| מקלדת נומרית | None |
| מקלדת מוארת | Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.2, 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On, 1x USB-A (USB 5Gbps), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| קורא כרטיסים | microSD Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| תקשורת קווית | No Onboard Ethernet |
| ספק כח | 100W USB-C® Slim (3-pin) |
| סוללה | 80Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 356.5x 250.6x16.9mm |
| משקל | 1.91kg |
| אבטחה | Firmware TPM 2.0 Enabled,Camera privacy shutter, IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
סל קניות
0
רוקן סל
