Lenovo LOQ 15IRX10 83JE0121IV
מק"ט: 83JE0121IV
מחיר: ₪7,839
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83JE0121IV |
| סוג מסך | 15.6" WQHD (2560x1440) IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, G-SYNC® |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | Intel Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| נפח הזיכרון | 2x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| חריצי זיכרון פנויים | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | Up to 32GB DDR5-4800 offering |
| גודל דיסק | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| סוג מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro, Hebrew / English |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| מקלדת מוארת | 24-Zone RGB Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Slim tip Power connector |
| קורא כרטיסים | No Card Reader |
| קורא טביעת אצבע | No Fingerprint Reader |
| מצלמה | 5.0MP with E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| ספק כח | 245W Slim Tip (3-pin) |
| סוללה | 80Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 359.86x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| משקל | Starting at 2.38 kg |
סל קניות
0
רוקן סל
