Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00C8IV
מק"ט: 83DV00C8IV
מחיר: ₪4,089
משלוחים מהירים במיוחד עד 7 ימי עסקים
למה לקוחות קונים אצלנו?
שירות לקוחות מעולה
משלוחים מהירים עד 7 ימי עסקים
אחריות יבואן רשמי בלבד
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
הגעה תוך זמן קצר
מחירים הכי טובים בשוק
רכישה מאובטחת
צריכים עזרה בבחירת המחשב הבא שלכם?
תנו לחי מחשבים לעשות לכם את החיים קלים יותר!
| כללי | |
|---|---|
| מק"ט | 83DV00C8IV |
| סוג מסך | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC |
| מסך מגע | None |
| סוג מעבד | Intel Core i5-13450HX, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.4GHz, 20MB Intel Smart Cache |
| נפח הזיכרון | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| חריצי זיכרון פנויים | Up to 32GB DDR5-4800 |
| קיבולת זיכרון מקסימלית | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| גודל דיסק | Two M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| כרטיס גרפי | Intel HM770 Chipset |
| סוג מערכת הפעלה | None |
| שמע | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| מקלדת מוארת | 4-Zone RGB Backlit, Hebrew |
| כונן אופטי | None |
| חיבורים | "3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo PD 140W and DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector" |
| קורא כרטיסים | None |
| קורא טביעת אצבע | None |
| מצלמה | FHD 1080p with E-shutter |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| ספק כח | 170W Slim Tip (3-pin) |
| סוללה | 60Wh |
| צבע | Luna Grey |
| מידות | 359.86x258.7x21.9-23.9mm(14.17 x 10.19 x 0.86-0.94 inches) |
| משקל | Starting at 2.38 kg (5.25 lbs) |
סל קניות
0
רוקן סל
